DUYURULAR
Sitemiz yayın hayatına başlamıştır.(2009-01-24)
SİTE İÇİ ARAMA
ANKET
Bizi Nereden Duydunuz ?
Özgeçmiş
1961 Yılında Konya'nın Ereğli ilçesinde doğdu. Aynı ilçede Toros İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Cumhuriyet Lisesi’nde eğitim-öğretim gördü. 1985 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden mezun oldu. Gülhane Askeri Tıp Akademisi bünyesinde, bir yıl süreli mezuniyet sonrası eğitimini tamamladı. Lüleburgaz’da 1986-1988 yılları arasında iki yıl süreli kıta hizmetini yerine getirdi. Ekim 1988'de GATA Askeri Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında ihtisasa başladı. Kasım 1992’de “Üroepitelyal Tümörlerin Erken Tanı ve İzlenmesinde Lipide Bağlı Sialik Asit (LSA) Değerlendirilmesinin Önemi” isimli tezini tamamlayarak Üroloji uzmanı oldu. 1992-1994 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesinde Üroloji uzmanı olarak görev yaptı. Ağustos 1994'de GATA Üroloji AD Yardımcı Doçent görevine atandı.
Ekim 1996-1997 tarihleri arasında, Akademi Staj Tahsil programı dahilinde bir yıl süreyle Amerika Birleşik Devletlerine gönderildi. Colorado Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Colorado Kanser Merkezinde Dr. E. David Crawford’un yanında “Ürogenital Sistem Tümörlerinin Cerrahi Tedavisindeki Yeni Gelişmeler” başlıklı program çerçevesinde Üroloji/Onkoloji fellow’u olarak çalıştı. 18 Kasım 1998 tarihinde Hacettepe Tıp Fakültesi’nde yapılan sınav sonucunda “Üniversite Doçenti” ünvanı aldı. 2008 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesi Üroloji AD’da profesör kadrosuna atandı. 25’i uluslararası, 60’ı ulusal dergilerde yayınlanmış toplam 85 makale, ulusal ve uluslararası kongrelerde tebliğ edilmiş 67 bildirisi mevcuttur. Uluslar arası dergilerdeki 17 yayınına yapılmış 200’ün üzerinde atıf bulunmaktadır. Tıp mesleği uğraşısının büyük kısmını Üroonkoloji [Ürolojik organların (prostat, mesane, böbrek ve testis) kanserlerinin tanı ve tedavisi] ve Endoüroloji (Endoskopik ve laparoskopik aletler yardımı ile uygulanan, değişik teknolojilerin kullanıldığı ürolojik girişimler) oluşturmaktadır.
Üroonkoloji Derneği, Ankara Ürologlar Derneği, Türk Üroloji Derneği ve American Urological Association (International member) üyesidir.
GATA ve Askeri Tıp Fakültesi Üroloji AD’da öğretim üyeliğinden 18.03.2010 tarihinde kendi isteği ile ayrılmıştır. 22.03.2010 Tarihinden itibaren Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesine Üroloji AD Başkanı olarak atanmış olup, halen bu görevine devam etmektedir.   • •  Özgeçmiş
  • •  Uluslararası çalışmalarım
  • •  Ulusal çalışmalarım